Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір - начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що на минулому тижні надзвичайних подій в районі не зафіксовано.

Володимир Загорський - начальник  Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що криміногенна ситуація в районі залишається контрольованою.

 Віктор Іващук  –  головний  лікар  КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 173  хворих. П’ятеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  30  виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  171  хворий, прооперовано 20 – хворих.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 655 безробітний громадянин, з них 278 (сільське населення),  561 особа  отримує допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю складає більше 2000 грн.

Світлана Гримач – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації  доповіла, що триває підготовка закладів освіти району до нового навчального року відповідно до стандартів «Нової української школи»

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: нарада 22.07.
Альбом: нарада 22.07.
Альбом: нарада 22.07.
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3756 | Переглядів: 234Дата публікації: 12:07 22.07.2019