Проведено оперативну робочу нараду
Проведено оперативну робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено оперативну робочу нараду

Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Маршук провів оперативну робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Представник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що на минулому тижні в  с. Полянь сталася пожежа господарського приміщення.  На момент прибуття рятувальників полум’ям було охоплено 140 кв.м. покриття будівлі. Загоряння було ліквідовано Причини пожежі встановлюються. Нещасних випадків під час пожежі не було.

Представник  Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 08.07.2019 року по 14.07.2019 року на території Славутського району зареєстровано 72 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. За тиждень складено 34 протоколи про адміністративні правопорушення. 10 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  З них: 3  - крадіжки, 4 – тілесні ушкодження, 1- нещасний випадок, 2 факти незаконного обігу наркотиків.

 Віктор Іващук  –  головний  лікар  КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 202  хворих. Семеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  30  виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  181  хворий, У відділенні екстреної невідкладної допомоги було надано допомогу 111 хворим, 27 – оперативних  втручань.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 659 безробітний громадянин, з них 278 (сільське населення).

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: нарада 15.07.2019
Альбом: нарада 15.07.2019
Альбом: нарада 15.07.2019
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3748 | Переглядів: 311Дата публікації: 10:42 15.07.2019