Шановні учасники миротворчих місій!
Шановні учасники миротворчих місій!

Поділитися новиною:

Шановні учасники миротворчих місій!

Прийміть щирі вітання з особливим святом – Днем українських миротворців!

Ви несете службу на різних континентах у складі багатьох міжнародних сил з підтримки миру, демонструючи високий фаховий рівень та вірність обов’язку. Це безпосередньо сприяє зростанню авторитету України на світовій арені як надійного партнера та суб’єкта міжнародної безпеки.

У цей святковий день хочу привітати всіх, хто брав участь у миротворчих операціях, особливо тих, хто на даний час перебуває в «гарячих точках» нашої планети. Вічна пам’ять українським солдатам і офіцерам, які віддали своє життя за мир у світі.
Сьогодні, коли настав час захищати нашу країну і нашу свободу, все українське військо стало миротворчим. Ваш внесок у боротьбу з терористами та загарбниками ніколи не забудуть нащадки.

Впевнений, що ваша служба й надалі буде зразком витримки, мужності, героїзму, загартованості тіла і духу, а віра у світле мирне майбуття допоможе здолати всі труднощі екстремальних умов.

Нехай глибока людська вдячність і надалі супроводжує вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами.

Бажаю вам та вашим родинам щастя і добра, благополуччя та миру!

         

 З повагою,

голова райдержадміністрації                                                                 Б.Маршук

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3747 | Переглядів: 224Дата публікації: 08:26 15.07.2019