Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Представник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що мешканець села Великий Скнит перепливав місцевий ставок та потонув. За попередньою інформацією, чоловік був напідпитку.

Представник  Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 24.06.2019 року по 30.06.2019 року на території Славутського району зареєстровано 58 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. За тиждень складено 22 протоколи про адміністративні правопорушення. 4 факти внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  З них: 1  - крадіжка, 1 – тілесні ушкодження, 1 –нещасний випадок.

 Віктор Іващук  –  головний  лікар  КП «Славутська ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 184  хворих. Четверо  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  30  виїздіи. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  164  хворих, У відділенні екстреної невідкладної допомоги було надано допомогу 32 хворим, 21 – оперативне  втурчання.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 714 безробітний громадянин, з них 306 (сільське населення),  607 осіб  отримує допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю складає 3172 грн.. Рівень безробіття в районі становить 1.92 %.

Алла Малищук - начальник  Славутського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління обслуговування громадян пенсійного фонду України в Хмельницькій області  роз повіла, що прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, з 1 липня 2019 року підвищено на 67 грн до 1564 грн. Планове підвищення мінімальної пенсії закладено в законі про державний бюджет на 2019 рік, Таким чином, мінімальна пенсія зросте цього року на 9%..

Крім того, з 1 липня 2019 року Кабінет міністрів встановив доплати до   пенсій для осіб з тривалим трудовим стажем. Згідно з рішенням уряду, пенсія буде становити не менше 2000 грн для чоловіків зі страховим стажем 35 років і жінок - 30 років.

 

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3732 | Переглядів: 255Дата публікації: 15:18 01.07.2019