Засідання колегії райдержадміністрації
Засідання колегії райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Засідання колегії райдержадміністрації

27 червня під головуванням очільника райдержадміністрації Богдана Маршука відбулося закрите засідання колегії райдержадміністрації.

Згідно порядку денного першим звучало питання про хід виконання Програми розвитку туризму в Славутському районі на 2017-2021 роки. Завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації Валентина Бражук   прозвітувала  про проведену роботу у даному напрямку. Вона наголосила на тому, що у районі проводяться заходи з активізації розвитку туризму.  Перспективними населеними пунктами, в яких може розвиватися туризм, визначено Старий Кривин, Крупець, Миньківці, Ганнопіль, Клепачі.  Розроблено туристичні маршрути: по об’єктах християнської культури;  по громадських музеях району;  маршрут «Вітряні млини»;  маршрут «Голубі озера». У 2017 році на території природного заповідника «Мале Полісся» відкрито маршрут «Екологічна стежка «Перлина Славутчини» протяжністю 3,8 км, який поділено на 11 зупинок, кожна з яких облаштована інформаційними стендами, ботанічними табличками, вказівниками, місцем відпочинку тощо.

У 2017 році сектором культури та туризму райдержадміністрації розроблено та надруковано інформаційний буклет «Туристична Славутчина» у кількості 1000 примірників (вартість - 8004 грн.) та презентовано 14 травня 2018 року для громадськості.

Продовжується робота з визначення приватних садиб, які надають послуги із сільського туризму. Нараді функціонує одна приватна сільська агросадиба «Любава» в с. Стригани. Існує можливість відкриття агрооселі у селі Миньківці. Щороку в приватних садибах відпочиває близько 80-100 туристів. Відомості щодо туристичних об’єктів та елементів інфраструктури Славутчини включені до туристичного інтернет-ресурсу «Славутчина туристична».

З метою розвитку сільського туризму сектором культури і туризму райдержадміністрації спільно з філією Хмельницького обласного центру зайнятості проводяться інформаційні семінари з питань надання туристичних послуг, організації сільського туризму для безробітних жителів району. По місцевому телебаченню рекламується ряд відеороликів, знятих телера-діокомпанією «Контак-Славута» з метою популяризації туристичного потенціалу району. 

Гальмує розвиток туристичної галуззі в районі відсутність достатнього фінансування. Крім того, повільно розвивається інфраструктура (будівництво автомобільних доріг з твердим покриттям, котеджів та кемпінгів, створення мережі об’єктів швидкого харчування).

Наступним члени колегії заслухали звіт Берездівського сільського голови  Віктора Васьківського   про стан здійснення окремих делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Берездівської сільської ради та визнали особистий внесок сільського голови у забезпеченні організації роботи виконкому  Берездівської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади задовільним.  

Про стан пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування виступив завідувач сектору інфраструктури районної державної адміністрації Сергій Нікітюк. Він зазначив, що Славутський район має добре розвинуту транспортну мережу, яка повністю задовольняє потреби населення у перевезенні автобусами загального користування. Населені пункти району забезпечено регулярним та багаторазовим автобусним сполученням з обласним центром, окремими районними центрами Хмельницької області, з містами Кам’янець-Подільський, Рівне, Київ та іншими.

Маршрутна мережа Славутського району нараховує 20 приміських автобусних маршрутів загального користування, перевезення на яких здійснюють 7 приватних перевізників. У ході виступу Сергій Леонідович охарактеризував стан пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування. Основними завданнями щодо розвитку транспорту в районі виступаючий  назвав поліпшення якості надання  автотранспортних послуг населенню району.

По останньому питанні порядку денного засідання колегії "Про план роботи районної державної адміністрації на ІІІ квартал 2019 року" слово для інформації надавалось керівнику апарату райдержадміністрації Крутенчуку Ігорю Івановичу. За результатами голосування проект рішення по даному питанню було прийнято одноголосно

Завершив засідання та підвів підсумки колегії голова районної державної адміністрації Богдан Маршук. По всіх розглянутих питаннях колегією райдержадміністрації прийнято відповідні рішення.

 

 

Альбом: Відбулося чергове засідання колегії РДА
Альбом: Відбулося чергове засідання колегії РДА
Альбом: Відбулося чергове засідання колегії РДА
Альбом: Відбулося чергове засідання колегії РДА
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3730 | Переглядів: 312Дата публікації: 12:27 27.06.2019