|
Примітно, що до топ-п‘ятірки імпортерів Хмельниччини увійшли країни Європейського Союзу, – Польща, Німеччина, Бельгія, Австрія, Італія.
Найчастіше в Україну з Польщі ввозились кам‘яне вугілля, комплектне технологічного обладнання для обробки та зберігання зернових культур; запасні деталі до автомобілів та обладнання призначене для наповнення, сортування, закручування та маркування пляшок.
З Німеччини імпортувались: машини для текстильної промисловості технологічне обладнання для агропромисловового комплексу, килимоткацькі верстати та сідельні тягачі.
Бельгія, Австрія та Італія продавали представникам подільського бізнесу синтетичні полімери, обладнання для легкої промисловості, пряжу, папір; картон макулатурний; сировину для виготовлення електричних акумуляторів; вогнетривкі цементи.
За твердженням митників, у загальній кількості митних оформлень частка товарів від топових країн-імпортерів становить близько 50 відсотків. Другою характерною ознакою імпорту на терени краю є домінування продукції, яка необхідна для забезпечення промислового та сільськогосподарського виробництва.
В цілому, середньоденні митні нарахування Хмельницької митниці ДФС у цьому році фактично досягли 16,6 мільйона гривень, що більше на 4 мільйони гривень проти торішнього показника. Як результат, суб‘єктами зовнішньоекономічної діяльності перераховано до бюджету 1,7 мільярда гривень митних платежів, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року більше на 407 мільйонів гривень.
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3718 | Переглядів: 240 | Дата публікації: 14:10 24.06.2019 |