Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень минув без надзвичайних ситуацій.

Представник  Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що в  період часу з 17.06.2019 року по 23.06.2019 року на території Славутського району зареєстровано 51 заяву та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. За тиждень складено 87 протоколів про адміністративні правопорушення. 7 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  З них: 2  - кражіжки, 1 – незаконна порубка дерев, 2 – тілесні ушкодження, 2 – раптова смерть.

 Віктор Іващук  –  головний  лікар  КП «Славутської ЦРЛ» повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 183  хворих. Четверо  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  24  виїздіи. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  164  хворих, У відділенні екстреної невідкладної допомоги було надано допомогу 62 хворим, 17 – оперативних втурчання.

Олег Гаврилюк – головний лікар КП «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомив, що не дивлячись на проведені додаткові заходи з імунізації населення за попередній тиждень захворіло на кір 6  осіб (1 дорослий, 5 дітей).

Володимир Яремчук  –  начальник  Славутського управління головного управління  ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  по м. Славута та Славутському  району бюджетів у  червні 2019 року.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що і проведяться ремонтні роботи на  ділянці  дороги «Хвощівка – Берездів – Малий Правутин».

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3717 | Переглядів: 345Дата публікації: 11:24 24.06.2019