Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук провів щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Представник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що 9 червня в с. Берездів сталося ДТП (зіткнення двох мотоциклістів, двоє травмованих).

Володимир Загорський – начальник  Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 02.06.2019 року по 09.06.2019 року на території Славутського району зареєстровано 67 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. 5 фактів  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.   З них: 1  - крадіжка, 1 – виявлення опізнаного трупа; 1 – тілесні ушкодження; 1-  порушення правил дорожнього руху. За тиждень складено 67 протоколів про адміністративні правопорушення.

Віктор Іващук  –  головний  лікар Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 191 хворий. П’ятеро хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  29 виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  162  хворих, У відділенні екстреної допомоги було надано допомогу 29 хворим, 24 – оперативних втурчання.

Володимир Яремчук  –  начальник  Славутського управлыння головного управлыння ї ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного   та місцевого  по м. Славута та Славутському  району бюджетів у травні 2019 року.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що проводиться ямковий ремонт дороги «Ногачівка Сьомаки», «Бачманівка – Пашуки», в  с. Кутки - ліквідовано підтоплення.

Сергій Пономарьов - начальник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 741 безробітний громадянин, з них 319 (сільське населення),  636 осіб  отримує допомогу по безробіттю. На сьогодні у центрі зайнятості актуально 33  вакансії.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3688 | Переглядів: 251Дата публікації: 14:36 10.06.2019