Сесія районної ради
Сесія районної ради

Поділитися новиною:

Сесія районної ради

Сьогодні, 6 червня, відбулася тридцята сесія районної ради сьомого скликання

Головував на засіданні очільник районної ради Леонід Радзивілюк. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Богдан Маршук, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, сільські голови, голови ОТГ,  працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ та інші.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради Леонід Радзивілюк та голова райдержадміністрації Богдан Маршук  привітали  представників ЗМІ з Днем журналіста та побажали свободи пера, повної реалізації у своїй галузі, затребуваних матеріалів, міцного здоров’я, щастя, удачі та творчих успіхів!

У ході пленарного засідання було розглянуто 16 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Так, депутати  внесли зміни та доповнення: до рішення Славутської районної ради від 16.06.2011 року № 4-7/2011 «Про погодження розміщення енергоблоків № 3 та № 4 Хмельницької АЕС» та затвердили Перелік пріоритетних соціальних інвестиційних проектів, що мають вагоме значення для розвитку територіальних громад Славутського району, що будуть реалізовуватися під час будівництва енергоблоків № 3, 4 Хмельницької АЕС; до районного бюджету на 2019 рік; до рішення районної ради від 25.10.2018 року № 6-25/2018 «Про упорядкування структури виконавчого апарату Славутської районної ради».

Народні обранці прийняли до складу засновників Улашанівську сільську раду та затвердили  Статут  комунальної   установи   «Славутський  районний  центр   надання   соціальних  послуг» у   новій  редакції, Статут   Славутського   районного   будинку  дитячої та юнацької творчості у новій редакції, Статутут Районної дитячо – юнацької спортивної школи Славутської районної ради Хмельницької області в новій редакції. В ході засідання  було прийнято рішення про передачу безоплатно всього нерухомого та рухомого майна з  спільної власності територіальних громад сіл Славутського району, балансоутримувачем якого є відділ освіти молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації  в тому числі і земельні ділянки на які посвідчено право власності за Славутською районною радою, що знаходиться на території Улашанівської об’єднаної територіальної громади у комунальну власність Улашанівської сільської ради.

Крім того, депутати затвердили: районну програму підтримки сім’ї в Славутському районі до 2021 року; Положення про порядок відшкодування пільг з послуг зв’язку та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян  у новій редакції та розглянули ряд інших питань порядку денного.

Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3679 | Переглядів: 287Дата публікації: 15:52 06.06.2019