Славутчанина засуджено за злочин у сфері обігу наркотичних засобів
Славутчанина засуджено за злочин у сфері обігу наркотичних засобів

Поділитися новиною:

Славутчанина засуджено за злочин у сфері обігу наркотичних засобів

Правоохоронним органами міста Славута виявлено, що місцевий житель, з метою власного збагачення, незаконно, всупереч Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» та Закону України «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними» неодноразово збував речовину, яка згідно з висновком експерта являється наркотичним засобом - метадоном, обіг якого обмежено постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів».

Крім того, в ході санкціонованого обшуку за місцем проживання вказаної особи, виявлено та вилучено наркотичний засіб метадон, який останній зберігав з метою подальшого збуту.

Славутським міськрайонним судом місцевого жителя засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна, який своїми умисними діями, які виразились у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, а також збуті наркотичних засобів вчинених повторно, вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч. 2 ст. 307 КК України.

 

Перший заступник керівника

Шепетівської місцевої прокуратури                                                       О. Базан

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3664 | Переглядів: 260Дата публікації: 10:49 03.06.2019