Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Перед початком наради голова райдержадміністрації Богдан Маршук представив присутнім нового начальника Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області – Загорського Володимира Вікторовича

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що на попередньому тижні сталося дві пожежі. 30 травня в домогосподарстві села Іванівка згоріла літня кухня, 31 травня в домогосподарстві села Соснівка згорів хлів. Нещасних випадків не було.

Володимир Загорський – начальник  Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  криміногенна ситуація в районі стабільна.

 Віктор Іващук  –  головний  лікар Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 208 хворих. Троє  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  32 виїздіи. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  174  хворих, У відділенні екстреної невідкладної допомоги було надано допомогу 24 хворим, 22 – оперативних втурчання.

Володимир Яремчук  –  начальник  Славутського управління головного управління  ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  по м. Славута та Славутському  району бюджетів у травні 2019 року.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що і проведено ремонт дороги «Славута-Хоровець-Великий Правутин», заплановано ремонт ділянки дороги «Красностав - Манятин».

Представник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 746 безробітних громадян, з них 322 (сільське населення). Середній розмір допомоги по безробіттю  2500 гривень.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3660 | Переглядів: 276Дата публікації: 12:50 03.06.2019