Відбулося чергове засідання колегії РДА
Відбулося чергове засідання колегії РДА

Поділитися новиною:

Відбулося чергове засідання колегії РДА

30 травня під головуванням голови райдержадміністрації Богдана Маршука відбулося закрите засідання колегії райдержадміністрації

На колегію були винесені та обговорені ряд питань.  «Про підготовку до оздоровчої кампанії 2019 року» членів колегії та запрошених проінформували начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Д. Бойчак  та начальник управління соціального захисту населення РДА М. Гринько. Голови Ганнопільської  (М. Медведюк), Берездівської  (В. Васьківський) ОТГ та Крупецької (В. Михалюк) об’эднаних територіальних громад в свою чергу розповіли про підготовку до  оздоровчої кампанії 2019 року  на територіях громад.

Так, з 03 червня 2019 року розпочнуть роботу 4 пришкільні табори з денним перебуванням дітей, що функціонуватимуть на базі Миньковецького, Улашанівського, Хоровецького навчально-виховних комплексів та Цвітоського навчально-виховного об’єднання. У таборах з денним перебуванням дітей функціонуватиме одна відпочинкова зміна тривалістю 14 календарних днів, вартість харчування однієї дитини в день становитиме 12 грн. Відпочинком буде охоплено 200 дітей, у тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із малозабезпечених сімей, діти військовослужбовців – учасників антитерористичної операції. Для надання відпочинкових послуг у пришкільних таборах з денним перебуванням заплановано використати кошти в сумі 33,6 тис. грн., у тому числі 15,6 тис. грн. позабюджетних коштів. Утримання пришкільних таборів з денним перебуванням здійснюватиметься також за рахунок  інших джерел, не заборонених законодавством.

Славутською райдержадміністрацією спільно з Департаментом соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації проводиться спільна робота щодо направлення дітей в табори державного підпорядкування (ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія» та Міжнародний дитячий центр «Артек»). З початку цього року у зазначених таборах вже оздоровлено 7 дітей пільгових категорій. Також заплановано оздоровлювати дітей пільгових категорій в таборах обласного підпорядкування.

З 03 червня поточного року розпочинається оздоровча кампанія у Крупецькій сільській об’єднаній територіальній громаді. На базі Крупецького ліцею буде організовано пришкільний мовний табір (з вивчення англійської мови), відпочинком планується охопити 85 дітей. На оздоровлення та відпочинок дітей з бюджету Крупецької сільської ради виділено 50,0 тис. грн.

У Ганнопільській сільській об’єднаній територіальній громаді сформовано базу даних дітей, які потребують оздоровлення і відпочинку. Вживаються заходи щодо організації роботи англомовних літніх таборів з денним перебуванням дітей на базі закладів освіти та створення належних умов їх перебування. На оздоровлення дітей у 2019 році з бюджету Ганнопільської сільської ради заплановано виділити 170 тис. грн. 

У Берездівській сільській об’єднаній територіальній громаді заплановано відкрити 4 пришкільних табори з денним перебуванням дітей, де буде  оздоровлено 53,6 %  дітей, планується залучити 237 000 коштів на оздоровлення, також заплановані поїздки у Карпати та оздоровлення в таборах Хмельниччини.

«Про підсумки проходження в районі опалювального сезону 2018/19 року та підготовку об’єктів соціальної сфери до роботи в зимових умовах 2019/20 року» доповідав заступник голови райдержадміністрації П. Притуляк. Зі співдоповіддю з даного питання також виступили голова Ганнопільської  ОТГ М. Медведюк та голова Берездівської  ОТГ В. Васьківський та голова Крупецької ОТГ В. Михалюк.

Підбиваючи підсумки роботи району за минулий осінньо-зимовий період Петро Петрович зазначив, що місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування на належному рівні було скеровано організаційно-господарську діяльність усіх об’єктів господарювання на виконання заходів з підготовки району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року. Завдяки чому, всі об’єкти соціальної сфери були забезпечені паливом у повному обсязі, опалювальний сезон в районі розпочався своєчасно і пройшов без ускладнень. Крім того він зауважив, що підготовка до нового опалювального сезону розпочалась заздалегідь, адже в районі проведено значну роботу, направлену на впровадження енергозберігаючих заходів.

Лікар-фтизіатр дільничного протитуберкульозного відділення КП «Славутська ЦРЛ» М. Романчук проінформував  присутніх про стан захворюваності та розповсюдження туберкульозу в районі.  Зокрема, він зазначив, що ситуація щодо захворюваності на туберкульоз в районі дещо стабілізувалася, проте залишається напруженою. 

Щорічно складається план флюорографічних обстежень, визначені групи ризику. Для обстеження сільського населення залучаються технічні можливості обласного туберкульозного диспансеру та сусідніх районів. У поліклініці комунального підприємства «Славутська ЦРЛ» змонтовано сучасний цифровий флюорограф. У протитуберкульозному відділенні поліклініки центральної районної лікарні працює лабораторія І рівня діагностики.З метою раннього виявлення туберкульозу щорічно проводиться понад  3 тисячі бактеріоскопічних досліджень. Усі вперше виявлені хворі госпіталізуються в стаціонарні відділення  Славутської туберкульозної лікарні та обласного туберкульозного диспансеру. 

За результатами обговорення питань порядку денного, були прийняті відповідні рішення та видані розпорядження голови районної державної адміністрації.. 

 

 

Альбом: Відбулося чергове засідання колегії РДА
Альбом: Відбулося чергове засідання колегії РДА
Альбом: Відбулося чергове засідання колегії РДА
Альбом: Відбулося чергове засідання колегії РДА
Альбом: Відбулося чергове засідання колегії РДА
Альбом: Відбулося чергове засідання колегії РДА
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3655 | Переглядів: 352Дата публікації: 15:13 30.05.2019