Профілактична робота із батьками та опікунами
Профілактична робота із батьками та опікунами

Поділитися новиною:

Профілактична робота із батьками та опікунами

Службою у справах дітей райдержадміністрації регулярно проводиться інспектування родин з дітьми на предмет виявлення випадків неналежного виконання батьками своїх обов’язків.

Днями службою спільно із управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проведено профілактичний рейд в селах Головлі та Крупець.

В с.Головлі обстежено умови проживання в родині П., де діти перебувають на обліку, як такі, що опинилися у складних життєвих обставинах. Встановлено. що умови проживання покращилися, проведено косметичний ремонт. Проте, діти залишаються перебувати на обліку, у зв’язку із тим, що нещодавно службою ініційовано притягнення матері до адміністративної відповідальності за булінг, скоєний її малолітньою донькою. Крім того, з вищезазначеною дитиною в Головлівському НВК проведена профілактична бесіда щодо недопущення повторного скоєння нею правопорушень.

Також в с.Головлі відвідано неблагополучну родину Р., де умови проживання та виховання 4 малолітніх дітей були незадовільні, матір перебувала у стані алкогольного сп’яніння. Членами комісії прийнято рішення ініціювати притягнення гр. Р. до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

В сім’ї опікуна Л. проведено обстеження умов проживання двох дітей, позбавлених батьківського піклування. Комісією встановлено, що умови проживання незадовільні, в будинку брудно, речі розкидані. Опікуна попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності в разі подальшого неналежного виконання обов’язків опікуна. 

В с.Крупець обстежено умови проживання дитини, яка була відібрана у матері без позбавлення її батьківських прав та у 2018 році повернута у родину. Умови проживання в кімнаті, де мешкає матір з дитиною задовільні, дитина має окреме місце для сну, одягом, продуктами харчування, засобами гігієни забезпечені.

З усіма вищевказаними батьками проведено профілактичні бесіди, для них доведено статті адміністративного та кримінального кодексів про відповідальність за насильство в сім’ї та неналежне виконання батьківських обов’язків. Батькам наголошено, що вони несуть відповідальність за життя та здоров′я своїх дітей.

 

 

 

Служба у справах дітей райдержадміністрації

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3654 | Переглядів: 415Дата публікації: 13:08 30.05.2019