Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із заступником голови районної ради Олексієм Лавренчуком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

Представник відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 20.05.2019 року по 26.05.2019 року на території Славутського району зареєстровано 71 заяву та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. 6 фактів  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  За тиждень складено 187 протоколів про адміністративні правопорушення. З них: 3  - кражіжки, 1 – виявлення зброї; 2 – тілесні ушкодження.

Віктор Іващук  –  головний  лікар Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 243 хворих. Шестеро хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  33 виїздіи. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  210  хворих, У відділенні екстреної допомоги було надано допомогу 29 хворим, 24 – оперативних втурчання.

Володимир Яремчук  –  начальник  Славутського управлыння головного управлыння ї ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  (78%) та місцевого (100 %)  по м. Славута та Славутському  району бюджетів у травні 2019 року.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що  проведено ремонт дороги «Cлавута - Хоровець – Великий Правутин».

Представник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 762 безробітних громадянина, з них 335 (сільське населення),  636 осыб  отримує допомогу по безробіттю. На сьогодні у центрі зайнятості актуально 34  вакансії.

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що у зв’язку із несприятливими погодними умовами в районі триває посівна компанія.   На даний час в районі не посіяно відповідно з планами ще 1000 га (соя, кукурудза).

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3641 | Переглядів: 277Дата публікації: 11:56 27.05.2019