Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із заступником голови районної ради Олексієм Лавренчуком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що у зв’язку із негодою 16 травня блискавкою вразило громадянина  на смерть, 18 травня декілька будівель у с. Мухарів, Крупець затопило водою. Воду було відкачено. 17 травня знайдено та ліквідовано 2 мінометні міни у с. Старий Кривин.

Представник відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 13.05.2019 року по 19.05.2019 року на території Славутського району зареєстровано 65 заяв та повідомленнь  про кримінальні правопорушення та інші події. 11 фактів  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  За тиждень складено 126 протоколів про адміністративні правопорушення.

Віктор Іващук  –  головний  лікар Славутської ЦРЛ повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 212 хворих. П’ятеро хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  47 виїздіи. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  189  хворих, У відділенні екстреної допомоги було надано допомогу 24 хворим, 32 – оперативних втурчання.

Володимир Яремчук  –  начальник  Славутського управлыння головного управлыння ї ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  по м. Славута та Славутському  району бюджетів у травні 2019 року.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що і проведено ремонт дороги «Марачівка – Мухарів», на цьому тижні заплановано ремонт ділянки дороги «Хоровець – Гута».

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3624 | Переглядів: 327Дата публікації: 11:52 20.05.2019