Профілактичний рейд та його результати
Профілактичний рейд та його результати

Поділитися новиною:

Профілактичний рейд та його результати

З метою соціально - правового захисту дітей представниками служби у справах дітей, заступником голови райдержадміністрації та представниками сільських рад 14 травня 2019 року проведено профілактичний рейд на території Хоровецької та Ганнопільської сільських рад.

В с.Ганнопіль членами Комісії відвідана родина, де матір звернулася зі зверненням по житловому питанню. Гр. Я. надано роз’яснення згідно чинного законодавства з приводу її проблеми. Пізніше заявниці буде надіслана письмова відповідь.

В с. Пашуки обстежено умови проживання в родині, де діти тимчасово влаштовані, за заявою матері, до державного закладу. Встановлено, що в будинку частково проведений ремонт, для дітей придбана постільна білизна. Проте, є потреба у заміні меблів та проведені ремонту в інших кімнатах. Матері рекомендовано працевлаштуватися та продовжувати відвідувати дітей у закладі.

В с. Гута членами Комісії відвідані 3 неблагополучні родини, в яких виховується 8 дітей. На час обстеження в даних родинах виявлено, що умови проживання незадовільні, антисанітарія, двоє матерів перебували в стані алкогольного сп’яніння.

За результатами рейду вирішено ініціювати притягнення до адміністративної відповідальності 3 батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків та 4 дітей поставити на облік, як таких, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Крім того, обстежено умови проживання 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сім’ях опікунів, піклувальників. Встановлено, що опікуни належним чином виконують свої оовязки, підопічні забезпечені усім необхідним, кошти використовуються на потреби дітей.

Питання повноцінного сімейного виховання, належного фізичного і духовного розвитку дітей із соціально-незахищених сімей перебуває на постійному контролі служби у справах дітей.

 

                                                   

                                                                  Служба у справах дітей Славутської РДА

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3613 | Переглядів: 227Дата публікації: 13:15 15.05.2019