Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Мельник спільно із заступником голови районної ради Олексієм Лавренчуком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов без надзвичайних подій.

Представник відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 06.05.2019 року по 12.05.2019 року на території Славутського району зареєстровано 65 заяв та повідомленнь  про кримінальні правопорушення та інші події. 2 факти  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  За тиждень складено 175 протоколів про адміністративні правопорушення.

Світлана Кузмінчук  – заступник головного  лікаря  Славутської ЦРЛ повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 204 хворих. Четверо хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  32 виїздіи. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  178  хворих, У відділенні екстреної допомоги було надано допомогу 52 хворим.

Володимир Яремчук  –  начальник  Славутського управлыння головного управлыння ї ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  по м. Славута та Славутському  району бюджетів у травні 2019 року.

Представник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 828 безробітних громадянина, з них 389 (сільське населення),  681 особа  отримує допомогу по безробіттю. На сьогодні у центрі зайнятості актуально 22 вакансії.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що і проведено ремонт дороги від аеропорту до с.Іванівка, на цьому тижні заплановано ремонт ділянки дороги «Славута - Хоровець – Великий Правутин».

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що в районі триває посівна компанія.   На даний час в районі посіяно 3512 га кукурудзи, 1500 га сої.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3605 | Переглядів: 250Дата публікації: 14:34 13.05.2019