До відома громадян!
До відома громадян!

Поділитися новиною:

До відома громадян!

27 березня 2019 року Урядом прийнято Постанову Кабінету Міністрів України № 309 «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу.

Зазначеним Порядком запроваджено новий механізм забезпечення заходами з реабілітації  дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволить забезпечити адресність, прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг.

 Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник подає до місцевого органу соціального захисту населення заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями:

паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини;

індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу;

виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о).

Перелік реабілітаційних установ розміщено на офіційному сайті Мінсоцполітики (www.msp.gov.ua)  у розділі «Інвалідність» - «Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».

За більш детальною інформацією необхідно звертатись до управління соціального захисту населення Славутської райдержадміністрації за адресою: м.Славута, вул. Соборності, 12, кімн. 1, тел. 7-23-38, 7-02-06.

 

                                             В.Населевець,начальник відділу управління соціального

                                            захисту населення Славутської райдержадміністрації

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3588 | Переглядів: 259Дата публікації: 08:44 07.05.2019