Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Мельник спільно із заступником голови районної ради Олексієм Лавренчуком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області  доповів, що  в  період часу з 29.04.2019 року по 05.05.2019 року на території Славутського району зареєстровано 78 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. 2 факти  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. 1 - угон, 1 – тілесні ушкодження. За тиждень складено 49 протоколів про адміністративні правопорушення.

Світлана Кузмінчук  – заступник  головного  лікаря  Славутської ЦРЛ повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 184 хворих. П’ятеро хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  35 виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  134  хворих, У відділенні екстреної допомоги було надано допомогу 62 хворим.  

Представник  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 934 безробітних громадянина, з них 487 (сільське населення).

Мар'яна Гринько – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила, що  КМУ було прийнято 2 нових постанови: «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу» (постанова 309 від 27.03.19) та «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» (постанова 373 від 17.04.19). Мар’яна Петрівна розповіла про зміни, які були введені цими постановами.

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   доповів, що в районі триває посівна компанія.   На даний час в районі посіяно 2708 га кукурудзи, 13086 га сої, 5584 соняшника.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Нарада
Альбом: Нарада
Альбом: Нарада
Альбом: Нарада
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3584 | Переглядів: 303Дата публікації: 11:50 06.05.2019