Засідання колегії райдержадміністрації
Засідання колегії райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Засідання колегії райдержадміністрації

25 квітня під головуванням очільника райдержадміністрації Богдана Маршука відбулося закрите засідання колегії райдержадміністрації

У ході засідання розглянуто питання про стан реалізації державної політики у сфері державної служби та  роботи з персоналом в районній державній адміністрації – інформував Крутенчук І.І., керівник апарату райдержадміністрації.

Зокрема, Ігор Іванович зазначив, що минулий 2018 рік був третім роком складного шляху побудови прозорої, відкритої та підзвітної системи державного управління, що надає якісні послуги громадянам. Реформа системи державного управління залишається однією з найважливіших структурних реформ в Україні.

Важливим напрямом роботи райдержадміністрації є забезпечення її кваліфікованим персоналом. Станом на 01 січня 2019 року на посадах державної служби працює 87 державних службовців, з них 83 мають повну вищу освіту, у тому числі 13 магістрів та 70 спеціалістів. Дев’ять  працівників мають 2 або 3 вищі освіти. Базову вищу освіту мають 4 державних службовці. У 2018 році на посади державних службовців призначено 8 осіб (7 осіб – за результатами конкурсу, 1 особа переведена з іншого структурного підрозділу районної державної адміністрації), з них 4 - віком до 30 років.

Протягом 2018 року райдержадміністрацією було оголошено та проведено 10 конкурсів, в яких взяло участь 17 конкурсантів. Вісім осіб стали переможцями конкурсів та зайняли відповідні посади.

У 2018 році 6 осіб пройшли стажування в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації, з них 3 студенти вищих навчальних закладів пройшли ознайомчу та навчальну практику в окремих структурних підрозділах райдержадміністрації.

З метою вивчення практики застосування положень статті 44 Закону України «Про державну службу» та Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 640, у 2018 році проведено моніторинг оцінювання результатів службової діяльності державних службовців в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації. Проведено об’єктивне оцінювання ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності стосовно 34-х державних службовцях категорії «Б» та 42-х державних службовцях категорії «В», за результатами якого прийняті відповідні розпорядження голови та накази керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, 75 державних службовці отримали позитивні оцінки, 1 державний службовець оцінений на відмінно.

На виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та рішення Національного агентства з питань запобігання корупції всі державні службовці, що належать до посад державної служби категорії «Б» та «В», своєчасно подали електронні декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Ігор Іванович відмітив, не зважаючи на певні позитивні зрушення у сфері державної служби, робота з добору та розстановки  кадрів потребує системного аналізу з боку керівництва райдержадміністрації та її структурних підрозділів, перегляду підходів до формування команди компетентних, кваліфікованих, ініціативних, відповідальних державних службовців, спроможних забезпечити виконання функцій районної державної адміністрації на належному рівні. Підзвітне та прозоре державне управління – це важлива передумова євроінтеграції України, без якої неможливо побудувати сильну, європейську та демократичну державу. 

По другому питанню інформував присутніх Мельник О.В., перший заступник голови райдержадміністрації.

Олександр Вікторович зазначив, що з метою забезпечення належного санітарного стану та впорядкування території району з 01 квітня по 01 травня 2019 року в районі проведено щорічну акцію «За чисте довкілля» та День благоустрою територій населених пунктів.

У сільських об’єднаних територіальних громадах та сільських радах проведено значну роботу з благоустрою підвідомчих територій. Впорядковано території адміністративних приміщень сільських рад, навчально-виховних комплексів, поштових відділень, дитячих садків, амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів, торговельних закладів, автобусних зупинок, сільських будинків культури, кладовищ.  Пофарбовано пам’ятники загиблим воїнам, підбілено дерева та паркани, висаджено дерева, кущі та квіти. Також проведено роботу з вирубки чагарників та впорядкування узбіч доріг. Так, філією «Славутський райавтодор» проведений ямковий ремонт доріг на загальній площі 622 куб. м, прибрано дороги загального користування загальною протяжністю 82 км, встановлено 12 дорожніх знаків.  У прибиранні узбіч доріг взяли участь працівники райдержадміністрації, ними було прибрано дороги загальною протяжністю 15 км.

В рамках акції «За чисте довкілля»  керівництво та працівники райдержадміністрації, районної ради  взяли участь у висадженні саджанців дуба в пам'ять загиблих лісівників – учасників  антитерористичної операції. У ході проведення акції на території Славутського лісництва висаджено понад 6000 саджанців дуба звичайного на площі 2,5 га.

У Берездівській сільській об’єднаній територіальній громаді проведено роботу з впорядкування узбіч доріг між населеними пунктами за участю учнів навчальних закладів, старост, бібліотекарів, завідувачів клубів, соціальних працівників та працівників сільської ради. Комунальним підприємством «Берездів» ліквідовано 20 несанкціонованих сміттєзвалищ. На території громади встановлено 3 нові автобусні зупинки в селах  Берездів (2) та Ставичани (1). Впорядковано території 12-ти навчальних закладів громади, територіального центру соціального обслуговування, висаджено квіти. Завезено пісок на територію 27 кладовищ населених пунктів громади.

У Ганнопільській сільській об’єднаній територіальній громаді упорядковано 13 кладовищ загальною площею 4,5 га, встановлено металеву  огорожу загальною протяжністю 327 м на кладовищах в селах Хоняків (52 м),  Малий Скнит (190 м), Хоросток (85 м). Проведено прибирання вулиць та доріг населених пунктів громади загальною протяжністю 28 км, берегових зон    (3,5 км), упорядковано 13 пам’ятників загиблим воїнам та територію Ганнопільського парку (14 га). Крім того, встановлено нові автобусні зупинки в селах Киликиїв, Прикордонна Улашанівка, Великий Скнит, Ганнопіль, Глинники. Висаджено 140 кущів самшиту, 25 кущів туї, та 38 кущів інших декоративних рослин. Вжито заходів щодо впорядкування паспортизованих сміттєзвалищ та прилеглих до них територій, проводиться робота щодо ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих сміттєзвалищ. Пофарбовано          3 громадські криниці, побілено огорожі на кладовищах загальною протяжністю 1,4 км.

У Крупецькій сільській об’єднаній територіальній громаді висаджено дерева, у тому числі на територіях закладів освіти. Здійснено прибирання територій населених пунктів. Проведено роз’яснювальною роботу серед жителів громади щодо необхідності приведення прибудинкових територій житлових будинків у належний стан. 19 квітня 2019 року проведено День благоустрою за участю працівників сільської ради, закладів освіти та культури, до робіт з благоустрою долучилися мешканці громади.

На території Улашанівської сільської об’єднаної територіальної  громади висаджено 4780 дерев, упорядковано 18 несанкціонованих сміттє-звалищ, завезено пісок на усі кладовища населених пунктів громади.   

На території Лисиченської сільської ради висаджено 60 кущів самшиту, побілено огорожі адміністративних будинків та пам’ятників загальною протяжністю 100 м. Вжито заходів щодо упорядкування територій кладовищ сіл Лисиче та Дідова Гора (розчищено від гілля дерев, вивезено сміття, завезено 15 тонн піску). Замінено огорожу фельдшерського пункту с. Дідова Гора, огороджено пам’ятний знак в селі Потереба.

У Старокривинській сільській раді проведено санітарне прибирання території Кривинського парку (31 га), вулиць загальною протяжністю 13,9 км. Проведено роботу з впорядкування 3-х кладовищ (вивезено сміття, завезено пісок). Крім того, пофарбовано 2 громадські криниці, поручні мостів (20 м), побілено бордюри (25 м). Також упорядковано 4 могили невідомих солдатів та територію пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни    

У Хоровецькій сільській раді упорядковано території 3-х кладовищ та адміністративної будівлі. На кладовищі с. Гута встановлено метапрофільну огорожу. Прибрано території біля пам’ятників загиблим воїнам у селах Гута. Пашуки, Хоровець. На території сільської ради висаджено 100 саджанців дерев.

У Головлівській сільській раді впорядковано території, прилеглі до адміністративної будівлі, лікарської амбулаторії, сільського будинку культури, побілено паркани, бордюри, дерева та впорядковано клумби. Спільно з депутатами сільської ради проведено інформування мешканців сільської ради щодо прибирання прибудинкових територій та вулиць. За участю учнів Головлівського навчально-виховного комплексу упорядковано території, прилеглі до пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам та меморіального комплексу. Крім того, упорядковано території біля закладів торгівлі та автобусної зупинки, вивезено сміття. Організовано роботу з упорядкування територій кладовищ (ліквідовано чагарники, завезено пісок, вивезено сміття).  У рамках щорічної акції висаджено 5000 саджанців хвойних дерев на  загальній площі 4,6 га.

Підсумовуючи результати проведеної роботи, Олександр Вікторович зауважив, що території населених пунктів району приведено в належний санітарний стан, однак в деяких сільських радах виявлено недоліки, які необхідно ліквідовувати у подальшому. Акція «За чисте довкілля» не закінчилася, тому роботи з упорядкування територій продовжуються відповідно до затверджених рішень виконавчих комітетів сільських рад  на 2019 рік.

 

Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Засідання колегії райдержадміністрації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3573 | Переглядів: 397Дата публікації: 15:26 25.04.2019