Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що протягом тижня сталося дві пожежі. 17 квітня  в с. Малий Скнит  відбулася пожежа допоміжної будівлі-хліву. Пожежу локалізовано, Внаслідок пожежі вогнем знищено покриття та перекриття площею 60 метрів квадратних. 19 квітня в с. Крупець загорілась літня кухня. Пожежу локалізовано. Внаслідок пожежі вогнем знищено 32 метра квадратних покриття та перекриття. Під час пожеж ніхто не постраждав.

Юрій Краковецький – начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 15.04.2019 року по 21.04.2019 року на території Славутського району зареєстровано 82 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. 6 фактів  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  За тиждень складено 97 протоколів про адміністративні правопорушення.

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 232 хворих. П’ятеро хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  35 виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  141  хворий, У відділенні екстреної допомоги було надано допомогу 67 хворим.  Проведено 38 оперативних втурчань.

Володимир Яремчук  –  начальник  Славутського управлыння головного управлыння ї ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  по м. Славута та Славутському  району бюджетів у квітні 2019 року.

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 963 безробітних громадянина, з них 515 (сільське населення),  801 особа  отримує допомогу по безробіттю.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що на попередньому тижні проведено ямковий ремонт дороги до села Дідова Гора, «Славута – Хоровець», на цьому тижні заплановано ремонт ділянки дороги « Хоровець - Гута».

Мар'яна Гринько – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила, що протягом березня КМУ було прийнято 2 постанови. Про вивлату одноразової допомоги  учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань до 5 травня. Підготовлено списки осіб, що отримають дану допомогу, а це 1043 особи. На управління надійшло 1 млн.200 тисяч для виплати. З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років. Для отримання допомоги багатодітним сім’ям в управлінні соціального захисту оформили документи більше 100 осіб.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Нарада
Альбом: Нарада
Альбом: Нарада
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3566 | Переглядів: 344Дата публікації: 12:16 22.04.2019