Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району.

Перед початком наради голова райдержадміністрації Богдан Маршук та голова районної ради Леонід Радзивілюк привітали начальника   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області   Юрія Краковецького з отриманням почесного звання "полковника поліції".

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов без надзвичайних подій.

Юрій Краковецький – начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 08.04.2019 року по 14.04.2019 року на території Славутського району зареєстровано 61 заяву та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. 7 фактів  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  За тиждень складено 47 протоколів про адміністративні правопорушення.

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 264 хворих. Шестеро хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  31 виїзд (4– Ганнопіль, 4 – Берездів). За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  212  хворих, У відділенні екстреної допомоги було надано допомогу 31 хворому.  Проведено 34 оперативних втурчання.

Володимир Яремчук  –  начальник  Славутського управлыння головного управлыння ї ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  по м. Славута та Славутському  району бюджетів у квітні 2019 року.

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 940 безробітних громадян, з них 490 (сільське населення),  798 осіб  отримують допомогу по безробіттю.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що на попередньому тижні проведено ямковий ремонт дороги «Пузирки-Іванівка», на цьому тижні заплановано ремонт ділянки дороги «Пузирки – Хоровець - Гута».

Мар'яна Гринько – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила, що протягом березня КМУ було прийнято 2 постанови. Про вивлату одноразової допомоги  учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань до 5 травня. Підготовлено списки осіб, що отримають дану допомогу, а це 1043 особи. На управління надійшло 1 млн.200 тисяч для виплати. З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років. Для отримання допомоги багатодітним сім’ям в управлінні соціального захисту оформили документи 53 особи.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3551 | Переглядів: 218Дата публікації: 14:33 15.04.2019