Тимчасова зайнятість – альтернатива безробіттю
Тимчасова зайнятість – альтернатива безробіттю

Поділитися новиною:

Тимчасова зайнятість – альтернатива безробіттю

Для стимулювання зайнятості населення Славутська міськрайонна філія Хмельницького обласного центру зайнятості активно співпрацює з місцевими органами влади та роботодавцями щодо організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Громадські та інші роботи тимчасового характеру надають можливість оперативно вирішити нагальні потреби територіальних громад та знизити напругу на ринку праці, відтак вони вигідні і роботодавцю, і безробітному, і суспільству в цілому.

З  початку 2019 року організували громадські та інші роботи тимчасового характеру  для  158 безробітних  осіб  у 9  роботодавців, серед них 3  роботодавців виступили організаторами громадських робіт. На оплату праці учасників громадських робіт  (26 осіб) використано по 35,8 тис. грн. коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та місцевих бюджетів.

Безробітні готували  сільськогосподарську техніку до польових робіт; здійснювали прибирання території населених пунктів та біля об’єктів соціальної сфери, закладів охорони здоров’я, клубів; здійснювали вантажно-розвантажувальні та інші підсобні роботи, проводили вирубку кущів та чагарників на сільських кладовищах та полях сільськогосподарського призначення.

Варто зазначити, що користь від громадських та інших робіт тимчасового характеру  очевидна. Для  безробітних – є робота й додатковий заробіток, задоволені, в свою чергу, й роботодавці, бо знаходять тимчасових працівників, а також громади – території яких стають впорядкованими та охайними.

 

 

Інформацію підготував відділ взаємодії з роботодавцями Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості 

Довідки за телефоном: 7-03-65, 7-24-91 (відділ взаємодії з роботодавцями Славутської міськрайонної філії Хмельницького обласного центру зайнятості

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3541 | Переглядів: 256Дата публікації: 16:41 09.04.2019