Подільсько-буковинський міжнародний форум “Швейна галузь: перезавантаження”
Подільсько-буковинський міжнародний форум “Швейна галузь: перезавантаження”

Поділитися новиною:

Подільсько-буковинський міжнародний форум “Швейна галузь: перезавантаження”

25-26 квітня у місті Хмельницький відбудеться Подільсько-буковинський міжнародний форум “Швейна галузь: перезавантаження”, що організовується Центром інформаційної підтримки бізнесу (м. Хмельницький, комплекс "СВ-клуб", вул.Свободи, 1А) за підтримки Європейського банку Реконструкції і Розвитку у рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business.

У рамках форуму заплановано закласти передумови до об’єднання виробників, їх переорієнтації з ринку СНД на європейський та інші ринки, вивчити успішні практики ведення бізнесу та отримати нові знання з продажу і маркетингу продукції, налагодити зв’язки між виробниками одягу та постачальниками сировини, обладнання, упаковки і інших супутніх товарів, вивчити передумови експорту продукції та поширити інформацію про програми підтримки легкої промисловості.
У заході візьмуть участь керівники Fashion Globus Ukraine та платформи New Fashion Zone, виробники тканин, успішні українські виробники одягу, провідні компанії з постачання обладнання та експерти з маркетингу і продажів в сфері легкої промисловості та більше 150 керівників місцевих підприємств з виробництва одягу.
Враховуючи вищевикладене, запрошуємо Вас взяти участь у форумі та поширити вказану інформацію серед бізнесових кіл. 
Посилання на захід в мережі facebook: https://www.facebook.com/events/1025566354293784/
Рестраційна форма: http://bit.ly/2uzHRyN
 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3539 | Переглядів: 246Дата публікації: 13:44 09.04.2019