Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що в районі почастішали випадки спалювання громадянами сухої трави, що призводить до пожеж. Так, протягом тижня у селах Комарівка, Дяків, Сонівка, Старий Кривин, Дідова гора відбулося займання сухої трави та поширення вогню на великі площі. Пожежі було локалізовано. У с. Полянь  сталася  пожежа  господарчої будівлі.

Юрій Краковецький – начальник   відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 01.04.2019 року по 07.04.2019 року на території Славутського району зареєстровано 64 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. 4 факти  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. 2 – крадіжки, 2 - тілесні ушкодження. За тиждень складено 76 протоколів про адміністративні правопорушення (21 по району).

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 242 хворих. П’ятеро хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  29 виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  213  хворих, У відділенні екстреної медичної невідкладної  допомоги було надано допомогу 56 хворим.  Прооперовано за тиждень – 25 чоловік.

Володимир Яремчук  –  начальник  Славутського управлыння головного управлыння ї ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  по м. Славута та Славутському  району бюджетів у березні 2019 року.

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 951 безробітний громадянин, з них 499 (сільське населення),  802 особи  отримують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю  у І кварталі 2019 року склав 3200 грн.

Михайло Грицик -  начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів   повідомив, що в районі розпочато сівбу технічних культур таких як соняшник та соя.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

На завершення наради голова райдержадміністрації Богдан Маршук зазначив, що з 1 по 30 квітня в районі триває  місячник з благоустрою. Богдан Петрович закликав держслужбовців долучитися до прибирань.

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3536 | Переглядів: 238Дата публікації: 13:50 08.04.2019