Шановні жителі району!
Шановні жителі району!

Поділитися новиною:

Шановні жителі району!

Щороку навесні на полях, сіножатях, вздовж доріг, тощо горить суха трава та залишки минулорічного листя, знищуючи на своєму шляху все живе.

У вогні гинуть корисні комахи, які зимують у верхніх шарах ґрунту, горить і безліч різноманітного сміття, а це в свою чергу посилює забруднення повітря.

Шкода від спалювання листя і сухої трави дуже небезпечна. До складу диму від спалювання трави та листя входять пил, окиси азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук, інше.

З димом у повітря вивільняються діоксини, які є одними з найбільш отруйних для людини речовин. Спалювання листя та трави приводить до руйнування ґрунтового покриву, гинуть ґрунтоутворюючі мікроорганізми.

При спалюванні трави на присадибних ділянках або торішньої стерні на полях, вздовж доріг, виникає загроза перекидання вогню на природні ділянки, ліси, залізничні колії і навіть житлові будинки. Що може привести до значних матеріальних втрат, або ще гірше – до людських.

Пам’ятайте про жахливі наслідки до яких приводять пожежі, і в разі виявлення осередків горіння сухої трави – спробуйте їх ліквідувати, а в випадках значного поширення пожежі – негайно повідомляйте про загоряння за телефоном 101.

Сектор цивільного захисту населення

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3523 | Переглядів: 275Дата публікації: 16:25 02.04.2019