Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 222 хворих. Шестеро хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  29 виїздів (1 – Ганнопіль, 1 – Берездів). За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  212  хворих, У відділенні екстреної допомоги було надано допомогу 29 хворим.  Госпіталізовано за  тиждень – 71 хворий.

Олег Гаврилюк – головний лікар КП «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомив, що ситуація щодо рівня захворюваності на кір по місту Славута та району залишається стабільною.  За попередній тиждень захворіло на кір 7 осіб (4 по району).

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 1004 безробітних громадян, з них 537 (сільське населення),  857 осіб  отримують допомогу по безробіттю.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що на цьому тижні заплановано ремонт ділянки дороги «Берездів – Малий Правутин» (місцеві дороги), а також при сприятливих погодних умовах працівники філії мають приступити до ремонту дороги державного значення Т1804.

Дмитро Бойчак – начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації поінформував, що сьогодні розпочали роботу всі навчальні заклади району після весняних канікул.  Із 1345 учнів присутні  на навчанні 1340.

Мар”яна Гринько – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила, що протягом березня КМУ було прийнято 2 постанови. Про вивлату одноразової допомоги  учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань до 5 травня. З 1 квітня 2019 року в Україні збільшується допомога багатодітним сім’ям. Уряд виплачуватиме батькам на кожну третю і наступну дитину щомісяця 1 700 грн. Виплати здійснюватимуться до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3519 | Переглядів: 320Дата публікації: 11:37 01.04.2019