Шановні виборці, дорогі земляки!
Шановні виборці, дорогі земляки!

Поділитися новиною:

Шановні виборці, дорогі земляки!

Вибори президента – важлива подія в житті кожної держави. Але нинішні президентські вибори в Україні по-особливому відповідальні й доленосні. Вони проходять в складних умовах зовнішньої військово-політичної агресії, яка супроводжується суворим протистоянням між властивими нашому народові цінностями та такими, що штучно привносяться ззовні.

Попри неймовірні труднощі й виклики, що постали перед українським суспільством, ми маємо непохитну віру, яка допоможе нам збудувати демократичну, правову, процвітаючу країну, в якій панують європейські цінності, шанується людська гідність, забезпечується добробут та благополуччя громадян.

Поступово, крок за кроком, Україна рухається у напрямку цивілізованого світу. Перед нами не тільки список з 39 осіб, політичних і громадських діячів, а надзвичайно важливий вибір Глави держави, який здатний зберегти цілісність, згуртованість, обороноздатність країни, забезпечити стабільний соціально-економічний поступ України з метою подальшої інтеграції з ЄС і НАТО.

Кожен з нас має пам’ятати, як багато важить його голос. Той, хто проголосує, зможе реально вплинути на ситуацію, в якій ми знаходимося сьогодні, і забезпечити поступальний розвиток нашого суспільства в найближчій п’ятирічній перспективі.

Головним завоюванням демократії світового і національного масштабів є свідомий вибір громадянами шляхів розвитку своєї країни. Народовладдя – це не подарунок, а вчинок. Тому, закликаємо усіх виборців району 31 березня свідомо виконати свій конституційний та громадянський обов’язок!

Слава Україні!

 

З повагою –

голова райдержадміністрації                                                                                  Б. Маршук

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3517 | Переглядів: 237Дата публікації: 10:13 30.03.2019