Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що попередній тиждень прошов без надзвичайних ситуацій

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 18.03.2019 року по 24.03.2019 року на території Славутського району зареєстровано 55 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. 5 фактів  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. 2 – крадіжки, 1 – самогубство, 1- тілесні ушкодження, 1- правопорушення з охорони здоров’я.

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 275 хворих. Четверо хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  31 виїзд (1 – Ганнопіль, 2 – Берездів). За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  212  хворих, У відділенні екстреної допомоги було надано допомогу 36 хворим. Віктор Дмитрович доповів, що триває ремонт інфекційного відділення та  операційного блоку травматологічного відділення ЦРЛ. 

Олег Гаврилюк – головний лікар КП «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомив, що ситуація щодо рівня захворюваності на кір по місту Славута та району залишається стабільною.  За попередній тиждень захворіло на кір 10 осіб (6 дорослих, 4 дитини).

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 1004 безробітних громадян, з них 537 (сільське населення),  857 осіб  отримують допомогу по безробіттю.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що на цьому тижні заплановано ремонт ділянки дороги «Берездів – Малий Правутин», «Берездів – Модестівка».

Михайло Грицик – начальник відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів повідомив, що станом на 25 березня посів ранніх зернових культур проведено на площі 4190 га , що становить 71.2 % до прогнозу.

По завершенню наради заступник голови районної ради Олексій Лавренчук повідомив, що проведення сесії районної ради планується на 4 квітня.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

   

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3500 | Переглядів: 276Дата публікації: 13:09 25.03.2019