Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що попередній тиждень прошов без надзвичайних ситуацій

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 258 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  31 виїзд (1 – Ганнопіль, 1 – Берездів). За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  215  хворих, У відділенні екстреної допомоги було надано допомогу 57 хворим. Розпочато ремонт у інфекційному та травматологічному відділенні ЦРЛ.

 Олег Гаврилюк – головний лікар КП «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомив, що ситуація щодо рівня захворюваності на кір по місту Славута та району залишається стабільною.  За попередній тиждень захворіло на кір 7 осіб (6 дорослих, 1 дитина).

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 1039 безробітних громадян, з них 551 (сільське населення),  877 осіб  отримують допомогу по безробіттю.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3478 | Переглядів: 179Дата публікації: 15:29 18.03.2019
Версія для слабо- зорих