ОПЕРАЦІЯ "ПЕРВОЦВІТ 2019" ВЖЕ РОЗПОЧАТА!
ОПЕРАЦІЯ \"ПЕРВОЦВІТ 2019\" ВЖЕ РОЗПОЧАТА!

Поділитися новиною:

ОПЕРАЦІЯ "ПЕРВОЦВІТ 2019" ВЖЕ РОЗПОЧАТА!

Милуватись квітами не заборонено, а от зривати і продавати рідкісні квіти - незаконно.

Слід зазначити, що за сезон (лютий-травень) в результаті незаконного збору для подальшої реалізації знищується велика кількість ранньоквітучих рослин, занесених до Червоної книги України, зокрема підсніжника білосніжного, білоцвіту весняного, шафрану Гейфеля, рябчика шахового тощо. 

Днями було розпочато проведення операції "Первоцвіт -2019", в рамках якої Державна екологічна інспекція спільно із працівниками Національної поліції, Державної лісової охорони, громадськими інспекторами з охорони довкілля, представниками органів виконавчої влади, громадськими організаціями та представниками ЗМІ з метою припинення збору, перевезення та торгівлі зникаючими первоцвітами , проводитеме перевірки у можливих місцях продажу квітів, перевезення та збирання.

Згідно ст. 881 ч.2 Кодексу України про адміністративні правопорушення: порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної Книги України, тягне за собою накладення штрафу від 1700 до 3655 гривень із конфіскацією об’єктів рослинного світу.

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3473 | Переглядів: 265Дата публікації: 14:56 15.03.2019