Шановні жителі Славутчини! Шановні добровольці!
Шановні жителі Славутчини! Шановні добровольці!

Поділитися новиною:

Шановні жителі Славутчини! Шановні добровольці!

14 березня згідно з постановою Верховної Ради України №1822-VIII від 17 січня 2017 року в Україні відзначається День українського добровольця.

Подвиг учасників добровольчих формувань є символом справжньої мужності та героїзму людей, які стали на захист України, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності. Першими в зону воєнного конфлікту вирушили добровольчі батальйони та формування. Завдячуючи їхнім зусиллям вдалось не допустити швидкого просування ворога по українській землі. Наразі на фронтах неоголошеної війни українські патріоти роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони, недоторканності та територіальної цілісності української держави.

Ми схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вони завжди залишаться в наших серцях. Вічна їм пам'ять! Висловлюємо глибоку подяку всім жителям району, хто ніс і несе військову службу в зоні АТО, захищаючи українську землю, ризикуючи здоров’ям та життям. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідні для наслідування прийдешніми поколіннями. Також, висловлюємо велику вдячність та повагу тим добровольцям, які сьогодні мужньо захищають честь і гідність рідної країни.

З повагою,  
голова райдержадміністрації                                                                     Б.Маршук

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3472 | Переглядів: 191Дата публікації: 08:52 14.03.2019