Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із заступником голови районної ради Олексієм Лавренчуком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що попередній тиждень прошов без надзвичайних ситуацій

Юрій Краковецький - начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 04.03.2019 року по 10.03.2019 року на території Славутського району зареєстровано 71 заяву та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. 9 фактів  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. 2 – крадіжки, 6 – смерть без ознак насильства, 1- тілесні ушкодження.

Світлана Кузмінчук  – заступник головного  лікаря  Славутської ЦРЛ повідомила, що на стаціонарному лікуванні перебуває 269 хворих. Четверо  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  52 виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  237  хворих, У відділенні екстреної допомоги було надано допомогу 27 хворим.

 Олег Гаврилюк – головний лікар КП «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомив, що ситуація щодо рівня захворюваності на кір по місту Славута та району залишається стабільною.  За попередній тиждень захворіло на кір 7 осіб (дорослі). Рівень захворюваності на  ГРВІ залишається стабільним.

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 1039 безробітних громадян, з них 553 (сільське населення),  910 осіб  отримують допомогу по безробіттю.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3452 | Переглядів: 279Дата публікації: 15:43 11.03.2019