Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що протягом попереднього тижня сталася  пожежа в селі Шатерники. В результаті пожежі житлового будинку знищено 42 метри квадраті  покриття.  Також Андрій Миколайович повідомив, що службою проводиться обстеження виборчих дільниць, щодо дотримання пожежної безпеки.

Юрій Краковецький - начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 28.02.2019 року по 03.03.2019 року на території Славутського району зареєстровано 65 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. 7 фактів  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. 4 – крадіжки, 1 – смерть без ознак насильства, 1- тілесні ушкодження, 1- ДТП.

 Олег Гаврилюк – головний лікар КП «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомив, що ситуація щодо рівня захворюваності на кір по місту Славута та району залишається стабільною.  За попередній тиждень захворіло на кір 6 осіб (дорослі). Збільшилась кількість хворих на кір та ГРВІ.

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 1068 безробітних громадян, з них 580 (сільське населення),  965 осіб  отримують допомогу по безробіттю.

Мар’яна Гринько – начальник управління соціального захисту населення розповіла про зміни до порядку призначення субсидій, що вступили в силу  з 04.03.19

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3439 | Переглядів: 247Дата публікації: 10:58 04.03.2019