Сесія районної ради
Сесія районної ради

Поділитися новиною:

Сесія районної ради

У четвер, 28 лютого, відбулася двадцять восьма сесія Славутської районної ради сьомого скликання, яку провів голова районної ради Леонід Радзивілюк.

В роботі пленарного засідання взяли участь: депутати районної ради, голова райдержадміністрації Богдан Маршук, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники Шепетівської міжрайонної прокуратури, сільські голови, голови ОТГ, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

У ході засідання було розглянуто 1 депутатський запит та 38   питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо   на постійних комісіях районної ради.

На початку сесії депутати прийняли рішення про  дострокове припинення повноважень  депутата районної ради Сукової Г.В. у зв'язку з її особистою заявою про складання повноважень депутата ради.

Далі було заслухано звіт голови райдержадміністрації Богдана Маршука про здійснення виконавчої влади на території району та реалізацію повноважень, делегованих районною радою.  Депутати мали змогу детально ознайомитися з основними показниками соціально-економічного розвитку району, пріоритетними напрямками роботи районної влади, досягненнями та проблемними питаннями над якими планується спільно працювати в інтересах територіальної громади.

Районні обранці також внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік, заслухали звіти про виконання ряду програм та виконання районного бюджету за 2018 рік, ознайомилися з інформацією заступника керівника Шепетівської місцевої прокуратури про результати діяльності на території Славутського району за 2018 рік.

У ході засідання депутатами було прийнято рішення щодо  створення Комунального підприємства «Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.М.Михайлова» Славутської районної ради Хмельницької області шляхом перетворення Славутської центральної районної лікарні в Комунальне підприємство «Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.М.Михайлова» Славутської районної ради Хмельницької області та затверджено Програму розвитку КП «Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.М. Михайлова» Славутської районної ради Хмельницької області на 2019-2021 роки.

Крім того, затверджено: структуру   комунальної    установи    «Славутський   районний    центр  надання соціальних послуг» в новій редакції; Статут Славутського  районного  будинку дитячої  та юнацької творчості в новій редакції; Програму соціально-економічного розвитку Славутського району   на 2019 рік.

 Було також внесено зміни: до Комплексної програми підтримки, реабілітації та інтеграції осіб з інвалідністю у Славутському районі на 2016-2020 роки; Програми оздоровлення та відпочинку дітей Славутського району на період до 2021 року;  Програми розвитку районного трудового архіву  на 2016 – 2020 роки; Комплексної програми профілактики злочинності в Славутському районі на  2016-2020 роки; Положення про порядок надання громадянам одноразової матеріальної допомоги та розглянуто ряд інших питань порядку денного.

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили всі проекти рішень з  питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

 

 

Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Альбом: Сесія районної ради
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3434 | Переглядів: 194Дата публікації: 15:33 28.02.2019
Версія для слабо- зорих