Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Розширене засідання колегії райдержадміністрації

Поділитися новиною:

Розширене засідання колегії райдержадміністрації

21 лютого відбулося чергове розширене засідання колегії районної державної адміністрації, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник.

 У засіданні колегії взяли участь: керівництво районної ради, сільські голови та голови ОТГ, керівники окремих підприємств, установ та організацій району, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та структурних підрозділів райдержадміністрації; представники місцевих засобів масової інформації.

По першому питанню порядку денного «Про стан забезпечення законності та правопорядку, запобігання корупції в районі» інформував присутніх керівник апарату районної державної адміністрації ІГОР КРУТЕНЧУК, який зокрема відзначив, що поліпшення економічного та соціального становища неможливе без зміцнення законності та правопорядку, утвердження в державі принципів верховенства права, справедливості та гуманізму, пріоритету прав та свобод людини і громадянина, розбудови правової держави і становлення громадянського суспільства. Зміцнення законності та правопорядку є невід'ємною складовою економічного і соціального розвитку країни, важливою умовою збереження політичної стабільності, громадського миру та спокою.  

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» Славутська районна державна адміністрація забезпечує виконання на території району Конституції України, указів Президента України та інших законодавчих актів з питань забезпечення законності та правопорядку, додержання конституційних прав і свобод громадян. Аналогічна робота проводиться органами місцевого самоврядування. 

 Районною державною адміністрацією, службами району спільно з Славутським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області вживаються відповідні заходи щодо виконання Антикорупційної програми Хмельницької обласної державної адміністрації на 2018 рік, розпорядження голови райдержадміністрації  від 27 лютого 2018 року № 99/2018-р «Про стан забезпечення законності та правопорядку, запобігання корупції в районі», Комплексної програми профілактики злочинності в Славутському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням  сесії районної ради від 08.12.2015 року № 7-2/2015.

Особлива увага в районі приділяється питанням захисту прав дітей, попередження насильства в сім’ї, профілактики правопорушень та злочинів серед неповнолітніх, запобігання дитячій безпритульності та бездоглядності, профілактики рецидивної злочинності, організації контролю за дотриманням прав і законних інтересів осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, та осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, надання допомоги цим особам в їх соціальній адаптації.

Зі співдоповіддю по даному питанню виступив начальник Славутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Юрій Краковецький. У 2018 році пріоритетними напрямами роботи Славутського відділу поліції було визначено подальше забезпечення протидії злочинності, зміцнення законності та правопорядку, підтримання публічної безпеки і порядку, вдосконалення організації, засобів і методів запобігання і розкриття злочинів. Основні зусилля були спрямовані на реалізацію пріоритетних напрямів оперативно-службової діяльності, захист конституційних прав громадян, особи, її життя, здоров’я, захист права власності, боротьбу з незаконним обігом зброї, наркотичних засобів, протидію економічній злочинності.

Завдяки проведеним профілактичним заходам у 2018 році суттєвого загострення криміногенної ситуації в районі не спостерігалось. Упродовж звітного періоду скоєно 4 вбивства. Слід зазначити, що усі вбивства розкрито. Найбільше скоєно злочинів проти власності. У минулому році зменшена кількість фактів  скоєння тяжких злочинів, фактів розбою (в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року). Загалом криміногенна ситуація на території району контрольована, однак потребує постійного моніторингу з метою недопущення її погіршення.

Наступним питанням порядку денного став звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, про що проінформувала заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації  Оксана Незборецька.

Планові показники загального фонду районного бюджету на звітний період становлять 17716,99 тис. грн., фактичні надходження склали 22521,65 тис. грн. або 127,1 %, планові показники спеціального фонду  бюджету виконано на 388,8 %: при плані 1659,18 тис. грн. фактично поступило 6450,86 тис. грн.

Фактичні надходження до загального фонду сільського бюджету склали 19444,95 тис. грн. або 118,9 % до планових показників доходів (16348,97 тис. грн.), спеціальний фонд сільського бюджету виконано на 866,6 %: при плані 43,41 тис. грн. фактичні поступлення становлять 376,18 тис. грн.

Планові показники доходів загального фонду виконали всі 14 сільських рад.

З Державного бюджету отримано базової дотації в сумі 6041,7 тис. грн., або 100% до затвердженого розпису.

З Державного бюджету отримано субвенцій по загального фонду в загальній сумі 34910,95 тис. грн. при запланованих 34915,9 тис. грн., що становить 99,9 % до запланованих показників , в тому числі: освітньої субвенції – 22913,1 тис. грн., медичної субвенції – 8870,8 тис. грн., на утримання об’єктів спільного користування 1585,0 тис. грн., на здійснення заходів щодо соціально-економічної компенсації ризику населення – 1542,05 тис. грн.

З обласного бюджету отримано додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків на утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі 1092,18 тис. грн., що становить 100% до уточнених показників.

 Отримано з обласного бюджету субвенцій в сумі 165869,416 тис. грн., в тому числі на : соціальний захист населення 104577,813 тис. грн., або 99,2 % до запланованих показників, на заходи соціально-економічної компенсації ризику населення – 2028,882 тис. грн., на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 2808,015  тис. грн., на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами – 25,946 тис. грн., на забезпечення якісної, сучасної середньої освіти «Нова українська школа» - 490,831 тис. грн., на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров’я за рахунок коштів медичної субвенції – 44147,2 тис. грн., на відшкодування вартості лікарських засобів – 1936,690 тис. грн., на проведення   виборів  – 509,936 тис. грн., на   утримання   об`єктів   спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування – 3900,567 тис. грн., іншої субвенції в сумі 5443,536 тис. грн, а саме: з обласного бюджету – 308,484 тис. грн., з бюджетів сільських рад – 922,541 тис. грн., з бюджету Берездівської ОТГ – 1192,288 тис. грн., з бюджету Ганнопільської ОТГ – 881,54 тис. грн.,  Крупецької ОТГ -  2138,683 тис. грн..

По третьому питанню порядку денного виступила завідувач сектору цивільного захисту населення райдержадміністрації Наталія Шитманюк. Наталія Олександрівна підвела підсумки роботи органів управління районної ланки цивільного  захисту у 2018 році та окреслили завдання на 2019 рік.                 

Зокрема, вона зазначила, що протягом 2018 року забезпечено роботу спеціалізованих служб цивільного захисту, вживалися заходи з попередження найбільш вірогідних надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру (льодоходу, весняної повені та дощових паводків, пожеж у весняно-літній період, епідемій у літній період, експлуатації об’єктів життєзабезпечення у зимовий період тощо).

Органами управління цивільного захисту всіх рівнів вживалися заходи щодо покращення якості роботи оперативної чергової та диспетчерських служб, своєчасного надання об’єктивної інформації про виникнення надзвичайної ситуації, проводилася робота з підготовки керівного, командно-начальницького складу та інших фахівців у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області, виконання Програми створення та використання місцевого матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Славутському районі на 2015-2018 роки.

Співдоповідачами по даному питанню    виступили керівники служб цивільного захисту об’эднаних територіальних громад району, начальник РС ГУ ДСНС в Хмельницькій області Андрій Сампір.

З доповіддю про стан здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчими комітетами сільських рад у 2018 році виступив керівник апарату районної державної адміністрації ІГОР КРУТЕНЧУК, який відзначив, що організація контролю за здійсненням виконкомами сільських рад делегованих повноважень органів виконавчої влади є однією з важливих функцій районної державної адміністрації, від систематичності й ефективності виконання якої залежить вирішення питань соціального, економічного та культурного розвитку району та проаналізував стан реалізації у 2018 році виконкомами сільських рад вимог статей 27-36, 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині делегованих їм повноважень органів виконавчої влади.

На завершення засідання колегією райдержадміністрації заслухано питання «Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у другому півріччі 2018 року та заходи щодо її покращення», про що інформувала начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Світлана Рощук.

По закінченню засідання колегії райдержадміністрації відбулася нарада з сільськими головами на якій було розглянуто питання:  про державну підтримку  в галузі тваринництва; про виплату субсидій у грошовій формі'; про організацію проведення громадських слухань щодо продовження терміну експлуатації першого енергоблоку ХАЕС.

Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Альбом: Розширене засідання колегії райдержадміністрації
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3415 | Переглядів: 344Дата публікації: 14:19 21.02.2019