Нарада клубних працівників району
Нарада клубних  працівників району

Поділитися новиною:

Нарада клубних працівників району

18 лютого в приміщенні центральної районної бібліотеки під керівництвом завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Валентини Бражук відбулася нарада з клубними працівниками району.

У нараді взяли участь  директор та методист  районного будинку культури. Завідувач  сектору  культури і туризму райдержадміністрації Валентина  Бражук  подякувала працівникам клубних установ за роботу а також  наголосила  на тому, що незалежно від того, в чиєму підпорядкуванні знаходиться той чи інший заклад культури (ОТГ чи окремих сільських рад)  ми і надалі спільні заходи до державних свят проводитимемо всі разом .          

Загострила   увагу Валентина Миколаївна  на питанні про трудову дисципліну працівників закладів культури  та про відлучення працівників під час робочого дня.

Директор районного будинку культури Оксана Кравченко  ознайомила присутніх  про план мистецьких заходів на  2019 рік  та проведення масових заходів і участь творчих колективів в тих чи інших концертах, конкурсах, фестивалях.

Найголовніше питання, яке було розглянуте, це проведення  свята  «Масляної», яке викликало активне обговорення всіх присутніх, та все ж таки були прийняті відповідні рішення та надані доручення. 

Окрім того у ході наради розглянуто питання щодо  нового графіка роботи закладів культури , тому  провели анкетування,  де кожен вказав до якої години має працювати заклад культури, що буде враховано  при визначенні режиму роботи.

 Особлива увага клубних працівників була зосереджена санітарному та естетичному стані територій біля закладів  культури після зими.

По завершенню наради були розглянуті різні організаційно-виробничі питання.

 

 Сектор культури та туризму райдержадміністрації

Альбом: Нарада клубних працівників району
Альбом: Нарада клубних працівників району
Альбом: Нарада клубних працівників району
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3407 | Переглядів: 279Дата публікації: 08:02 19.02.2019