Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що протягом попереднього тижня сталося дві пожежі. Пожежа житлового будинку в с. Крупець (порушення правил безпеки при експлуатації пічного опалення) та пожежа нежитлового будинку в с. Миньківці. Ніхто не постраждав.

Юрій Краковецький - начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 11.02.2019 року по 17.02.2019 року на території Славутського району зареєстровано 45 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. 5 фактів  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. 1 – крадіжка, 2 – смерть без ознак насильства, 1- вбивство.

 Світлана Кузмінчук  – заступник головного  лікаря  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 277 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  39 виїздів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  239  хворих, У відділенні екстреної допомоги було надано допомогу 22 хворим.

Олег Гаврилюк – головний лікар КП «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомив, що ситуація щодо рівня захворюваності на ГРИП та ГРВІ по місту Славута та району залишається стабільною.  За попередній тиждень захворіло на кір 4 особи, 3 по місту, 1 з району.

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 1071 безробітних громадян, з них 581 (сільське населення),  933 особи  отримують допомогу по безробіттю.

Мар’яна Гринько – начальник управління соціального захисту населення розповіла про зміни до порядку призначення субсидій, що вступили в силу з 01.01.19 та вступлять у силу з 04.03.19

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3403 | Переглядів: 358Дата публікації: 15:38 18.02.2019