Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

Юрій Краковецький - начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 04.02.2019 року по 10.02.2019 року на території Славутського району зареєстровано 54 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. 5 фактів  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. 1 – крадіжка, 1 - незаконне  поводження зі зброєю, боєприпасами і вибухівкою, 1- зґвалтування, тілесні ушкодження, виявлення опізнаного трупа.

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 265 хворих. Шестеро  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  34 виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  253  хворих, У відділенні екстреної допомоги було надано допомогу 50 хворим.

Олег Гаврилюк – головний лікар КП «Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги» повідомив, що за тиждень рівень захворюваності на ГРИП та ГРВІ по місту Славута та району знизився  на 12.5 %. Рівень захворюваності на кір умовно стабільний (протягом тижня 3 випадки).

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 1063 безробітних громадян, з них 583 (сільське населення),  943 особи  отримують допомогу по безробіттю.

Мар’яна Гринько – начальник управління соціального захисту населення доповіла, що управлінням виплачено 4 млн. грн.. державних допомог, атакож  розповіла про зміни до порядку призначення субсидій, що вступили в силу з 01.01.19 та вступлять у силу з 04.03.19

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу нараду
Альбом: Проведено щотижневу нараду
Альбом: Проведено щотижневу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3381 | Переглядів: 237Дата публікації: 15:16 11.02.2019
Версія для слабо- зорих