Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що на попередньому тижні23 січня  в с. Клепачі сталася пожежа. Причина пожежі - необережність під час паління. Під час пожежі загинула людина. 27 січня в с. Яблунівка відбулася пожежа господарської  будівлі в с. Яблунівка.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 21.01.2019 року по 27.01.2019 року на території Славутського району зареєстровано 71 заяву та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. 8 фактів  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  2 факти крадіжок, 1- незаконна порубка дерев, 1- привласнення чужого майна, 4 – раптова смерть.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що тривають роботи по утриманню доріг в зимовий період..

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 995 безробітних громадян, з них 539 (сільське населення),  861 особи  отримують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги 2678.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3340 | Переглядів: 266Дата публікації: 14:58 28.01.2019