Призначення житлових субсидій з січня 2019 року
Призначення житлових субсидій з січня 2019 року

Поділитися новиною:

Призначення житлових субсидій з січня 2019 року

Кабінет Міністрів України 27 грудня 2018 року прийняв постанову № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі».

Дана постанова передбачає надання житлових субсидій населенню у грошовій формі для тих сімей, які з 1 січня 2019 року вперше звернуться за допомогою. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк щомісяця проводитиме перерахунок коштів з персонального облікового запису субсидіанта на рахунки виконавців комунальних послуг, про що інформуватиме одержувача субсидії шляхом надсилання йому смс-повідомлення про стан розрахунків за послуги.

З 1 травня  2019 р. монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію вже багато років, в тому числі користується допомогою в літній період. Призначення житлової субсидії даним домогосподарствам, буде здійснюватись лише після подання нових заяви і декларації.

Разом з тим, інформуємо, що Наказом Міністерства соціальної політики України 21.11.2018р. № 1740 внесено зміни до форм Заяви про призначення житлової субсидії та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Наголошуємо на важливості зазначення громадянами в Заяві про призначення житлової субсидії з 01 січня 2019 року номера мобільного телефону заявника (члена домогосподарства), оскільки без виконання вищезазначених дій заявник не матиме право на призначення субсидії.

 

 

 

Начальник управління

соціального захисту населення

Славутської райдержадміністрації                                                                            М. Гринько

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3325 | Переглядів: 321Дата публікації: 16:13 21.01.2019