Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області доповів, що  в  період часу з 14.01.2019 року по 20.01.2019 року на території Славутського району зареєстровано 52 заяви та повідомлення  про кримінальні правопорушення та інші події. 3 факти  внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.  1 факт крадіжки, 1- раптова смерть, 1- тілесні ушкодження.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що тривають роботи по утриманню доріг в зимовий період..

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 949 безробітних громадян, з них 514 (сільське населення),  833 особи  отримують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги 2300.

Мар’яна Гринько – начальник управління соціального захисту населення доповіла, що з 01.01.19 року вступає в дію новий закон про  часткове відшкодування батькам грошей, які вони витрачають на нянь для своїх дітей. А також Мар’яна Петрівна розповіла про зміни до порядку призначення субсидій, що вступили в силу з 01.01.19

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3324 | Переглядів: 308Дата публікації: 13:35 21.01.2019