Профілактичні рейди та попередження бездоглядності дітей
Профілактичні рейди та попередження бездоглядності дітей

Поділитися новиною:

Профілактичні рейди та попередження бездоглядності дітей

З метою вжиття заходів щодо попередження безпритульності та бездоглядності серед дітей, злочинів та правопорушень у дитячому середовищі представниками служби у справах дітей спільно з сільським радами проведено ряд профілактичних рейдів на території Улашанівської, Берездівської та Старокривинської сільських рад.

Обстежено умови проживання 11 дітей в 4 неблагополучних сім’ях, де батьки систематично зловживають алкогольними напоями, залишають дітей без нагляду дорослих, неналежним чином виконують батьківські обов’язки. З батьками проведені профілактично-роз’яснювальні бесіди щодо здорового способу життя, приведення в задовільний санітарний стан житлові приміщення та належного виконання батьківських обов’язків.

За результатами рейдів 3 дітей поставлено на облік, які таких, що опинилися у складних життєвих обставинах, 3 батьків попереджено про притягнення до адміністративної відповідальності в разі подальшого неналежного виконання батьківських обов’язків та відносно 2 батьків ініційовано притягнення їх до адміністративної відповідальності.

Питання повноцінного сімейного виховання, належного фізичного і духовного розвитку дітей із соціально-незахищених сімей перебуває на постійному контролі служби у справах дітей.

                                                   

                                                                 

Служба у справах дітей Славутської РДА

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3323 | Переглядів: 303Дата публікації: 14:30 21.01.2019