ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Поділитися новиною:

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні земляки! Щороку 22 січня ми відзначаємо величне національне свято – День Соборності України!

У цей день 100  років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який заклав підґрунтя для відродження незалежної, соборної, демократичної України та утвердження національної ідеї. Цей історичний урок соборності довів, що наш народ духовно єдиний, об’єднаний спільною історичною пам’яттю, турботою про сьогодення і відповідальністю перед майбутнім.

Нині, коли Україна переживає непрості часи, поняття «соборність» та «неділимість» набули нового значення, загострилось їх розуміння.

Наші воїни, волонтери, мільйони громадян стоять на захисті єдності і територіальної цілісності держави, українська нація остаточно утвердилася на всіх теренах – західних, східних, північних, південних та центральних, і об’єднала представників різних етносів та носіїв різних мов.

Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо зробити рідну Славутчину економічно і духовно багатою, а соборну Україну – могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено.

Бажаю вам, дорогі земляки, добра, щастя, миру та злагоди!

Нехай наші спільні наміри увінчують світлі справи, спрямовані на розвиток України, добробут і розквіт духовності нашого народу!

Соборна. Вільна. Неподільна! Наша Україна!

 

З повагою –

голова райдержадміністрації                                                       Б. Маршук

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3321 | Переглядів: 289Дата публікації: 16:20 21.01.2019