Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що протягом попереднього тижня сталася пожежа житлового будинку  в с. Крупець. Пошкоджена криша житлового будинку. Причина пожежі - коротке замкнення електромережі.

Начальник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 07.01.2019 року по 14.01.2019 року на території Славутського району зареєстровано 67 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. 4 факти внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань 1факт раптової смерті; 1- тілесні ушкодження; 1 - ДТП; 1- виявлення опізнаного трупа.

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 253 хворих. Шестеро   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  46 виїздів в тому числі 4  до сільських жителів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  218  хворих, з них прооперовано 26. Десятьом  хворим надано допомогу у відділенні невідкладної допомоги.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що тривають роботи по утриманню доріг в зимовий період..

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  поінформував присутніх що у 2018 році на обліку у центрі зайнятості перебувало 2478 безробітних громадян. Протягом 2018 року було працевлаштовано – 1435 громадян, 2223 осіб отримували  допомогу по безробіттю. Середня тривалість отримання допомоги по безробіттю 117 днів.

Катерина Миколайчук  – заступник начальника управління соціального захисту населення доповіла, що міністерство соціальної політики України  прийняло постанову про монетизацію субсидій. Субсидії будуть монетизувати в три етапи: з 0 1.01.19, з 01.05.19, з 01.10.19.

 Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

По закінченню наради діти привітали її учасників з новорічними святами щедрівками.Віншуючи держслужбців, щедрівники за традицією «засіяли» всіх зернами добра, щастя, здоров’я. 

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3305 | Переглядів: 56Дата публікації: 15:28 14.01.2019
Версія для слабо- зорих