Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 10.12.2018 року по 16.12.2018 року на території Славутського району зареєстровано 59 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. 1 факт внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань – факт крадіжки.

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 254 хворих. Четверо   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  19 виїздів в тому числі 4  до сільських жителів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  216  хворих, з них прооперовано 23. Двадцятьом  хворим надано допомогу у відділенні невідкладної допомоги.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що тривають роботи по утриманню доріг в зимовий період..

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 813 безробітних громадян, з них 419 (сільське населення),  697 осіб отримують допомогу по безробіттю.

Мар’яна Гринько – начальник управління соціального захисту населення доповіла, що управлінням здійснено виплату державних допомог у новому розмірі. А також іде підготовка до виплати субсидій з 01.01.2019 року коштами.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3242 | Переглядів: 69Дата публікації: 14:42 17.12.2018
Версія для слабо- зорих