Засідання комісії ТЕБ та НС
Засідання комісії ТЕБ та НС

Поділитися новиною:

Засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні, 13 грудня, під головуванням очільника райдержадміністрації Богдана Маршука відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У ході засідання було розглянуто питання про стан створення та накопичення  місцевих та об’єктових матеріальних резервів для ліквідації надзвичайних ситуацій та забезпечення непрацюючого населення, працівників підприємств, установ та організацій засобами захисту органів дихання. По даному питанню виступив старший інспектор сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Михайло Лозінський.

Михвайло Миколайович зазначив, що з метою запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у районі прийнята Програма створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Славутському районі на 2015-2018 роки. У поточному році термін дії Програми буде продовжено на 2019 рік.

Місцевий  матеріальний резерв використовується для виконання заходів, спрямованих на запобігання, ліквідацію надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків, і надання термінової допомоги постраждалому населенню.

Станом на грудень поточного року в матеріальному резерві знаходиться 820 листків шиферу, що складає 41% від потреби, 146 кг. цвяхів шиферних – 49 % від потреби, 100 кг. цвяхів будівельних – 50 % від потреби, а також 70 м2 скла. Відповідно до номенклатури необхідно закласти ще 5 м3 пиломатеріалів.

В наявності є електростанція силова, електростанція освітлювальна, переносна мотопомпа в комплекті з рукавами, 2 бензопили, 1 намет брезентовий, 2 переносних обігрівачі, а також по 20 лопат штикових та совкових, 500 мішків під пісок.

Виходячи з реальних потреб та з метою поповнення використаних запасів місцевого матеріального резерву, у 2017 році було внесено зміни до Програми створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру у Славутському районі на 2015-2018 роки в частині придбання паливно-мастильних матеріалів та засобів енергозабезпечення.

Таким чином, 2017 році місцевий матеріальний резерв було поповнено засобами енергозабезпечення, а саме:

обігрівач переносний «Уфо» - 1 шт. вартістю 1999 грн.

провід-подовжувач – на 40 м. вартістю 933 грн. та на 25 м. вартістю 660 грн.

прожектори – 2 шт. вартістю 1000 грн.

2 світильники вартістю 900 грн.

Крім того, було придбано 300 л. бензину А-92 та 540 л. дизпалива на суму 17,9 тис.грн.

Таким чином, у 2017 році передбачені Програмою заходи профінансовані в сумі 23,4 тис.грн.

Станом на грудень поточного року середній відсоток накопичення місцевого матеріального резерву становить 83,6%, що є одним з найкращих в області.

Щодо забезпечення непрацюючого населення, працівників підприємств, установ та організацій засобами захисту органів дихання, то у поточному році за кошти субвенції з державного бюджету на 30-ти км. зону спостереження у поточному році придбано респіратори у кількості 14 тис.шт. на загальну суму 94,08 тис.грн. Таким чином, райдержадміністрацією вживають заходи щодо поповнення місцевого матеріального резерву та забезпечення непрацюючого населення району засобами захисту органів дихання.

Про підсумки роботи та виконання рішення комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації у 2018 році виступила завідувач сектору з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації Наталія Шитманюк.

    Наталія Олександрівна доповіла, що протягом 2018 року районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації здійснювала на постійній основі відповідно до чинного законодавства у сфері цивільного захисту.

Протягом звітного періоду було проведено 6 засідань, з них 3 позапланових. Всього розглянуто 18 питань.

Розглянуті питання стосувалися забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території району, стану готовності до роботи в осінньо-зимовий період, під час літнього та пожежонебезпечного періоду, інше.

На засідання запрошувалися члени комісії, сільські голови, голови об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

Кожне засідання комісії оформлювалося протокольним рішенням, яке доводилося до виконавців.

Наталія Олександрівна  зазначила, що в цілому, рішення комісії виконуються. В позитивному напрямку варто відзначити Жуківську, Марачівську, Волицьку, Старокривинську, Цвітоську, Улашанівську сільські ради, які протягом звітного періоду надавали інформацію про хід виконання протокольних рішень, хоча і з порушеннями строків інформування.

Крім того члени комісії розглянули План роботи комісії з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації на 2019 рік.

 

 

Альбом: Засідання комісії  ТЕБ та НС
Альбом: Засідання комісії  ТЕБ та НС
Альбом: Засідання комісії  ТЕБ та НС
Альбом: Засідання комісії  ТЕБ та НС
Альбом: Засідання комісії  ТЕБ та НС
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3228 | Переглядів: 66Дата публікації: 10:59 13.12.2018
Версія для слабо- зорих