Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні голова районної державної адміністрації Богдан Маршук спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що тиждень пройшов без надзвичайних ситуацій.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 03.12.2018 року по 10.12.2018 року на території Славутського району зареєстровано 89 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. 10 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, з них: 4 – факти крадіжок; 1- самогубство; 1 – дорожньо-транспортна пригода; 1- порушення правил безпеки руху на залізничному транспорті; 3 - виявлення опізнаного трупа. Притягнуто до адміністративної відповідальності 67 осіб.

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 258 хворих. Шестеро   хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  47 виїздів в тому числі 10 до сільських жителів. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  219  хворих, з них прооперовано 36. Чотирьом  хворим надано допомогу у відділенні невідкладної допомоги.

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що тривають роботи по утриманню доріг в зимовий період. Заплановано ремонт ділянки дороги в напрямку сіл Ганнопіль, Соснівка та ремонт автобусної зупинки в с. Романіни.

Володимир Яремчук  –  начальник  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  по м. Славута та Славутському  району бюджетів у грудні  2018 року.

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформував, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 761 безробітних громадян, з них 374 (сільське населення),  621 особа  отримуює допомогу по безробіттю.

Мар’яна Гринько – начальник управління соціального захисту населення доповіла, що управлінням здійснено виплату державних допомог у новому розмірі. А також іде підготовка до виплати субсидій з 01.01.2019 року коштами.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

По завершенню наради голова адміністрації запросив усіх присутніх на засідання Ради регіонального розвитку району, яке заплановано на 18 грудня 2018 року. Також Богдан Петрович та усі присутні привітали  голову  Славутської районної ради Леоніда Анатолійовича Радзивілюка з високою державною нагородою -  орденом "За заслуги" ІІІ ступеня, якого було нагороджено відповідно до Указу  президента України №415/2018 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня місцевого самоврядування"  за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм.

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3217 | Переглядів: 320Дата публікації: 15:00 10.12.2018