Привітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем Збройних Сил України
Привітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем Збройних Сил України

Поділитися новиною:

Привітання голови райдержадміністрації Богдана Маршука з Днем Збройних Сил України

Шановні захисники держави! Щороку ми вшановуємо всіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та безпеки нашої держави.

З впевненістю можна стверджувати, що сьогодні Україна гордиться своєю армією. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українське військо пройшло горнило випробувань, зміцніло, надбало безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламало загарбницькі плани озброєного до зубів ворога. Боєздатні Збройні Сили України є надійним гарантом суверенітету і цілісності держави.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Лише наша рідна Славутчина уже заплатила за незалежність та територіальну цілісність нашої держави ціною більше десятка життів бійців.  Їх імена навічно вписані в історію Збройних Сил України. Вічна їм слава! Щирі співчуття рідним загиблих героїв.

 Особливих слів подяки заслуговують в цей день ветерани війни та військової служби, які поряд з молодими воїнами боронять нашу Вітчизну від ворога. Висловлюємо вам, шановні ветерани, вдячність за активну громадянську позицію у справі виховання майбутніх воїнів.

Шановні захисники держави, щирo вітаємо вас із  Днем Збрoйних Сил України. Дякуємо за бездоганну військову службу. Низький уклін вам і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття.

 

З повагою,

голова райдержадміністрації                                                                    Б.Маршук

Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3203 | Переглядів: 344Дата публікації: 13:29 05.12.2018