Проведено щотижневу робочу нараду
Проведено щотижневу робочу нараду

Поділитися новиною:

Проведено щотижневу робочу нараду

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Мельник спільно із головою районної ради Леонідом Радзивілюком провели щотижневу робочу нараду з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками окремих підприємств, установ та організацій району

На нараді було розглянуто основні питання діяльності відділів, управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації та окремих підприємств, установ, організацій щодо забезпечення належної життєдіяльності  району.

Доповідали:

Андрій Сампір – начальник Славутського районного сектору Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  повідомив, що 30 листопада сталася пожежа житлового будинку у с. Варварівка. Під час пожежі загинув громадянин 1961 р.н. Пожежа сталася по причині порушення правил пожежної безпеки під час користування пічним опаленням.

Представник  відділення поліції Славутського відділу поліції головного управління Національної поліції в Хмельницькій області повідомив, що  в  період часу з 26.11.18 року по 02.12.18 року на території Славутського району зареєстровано 68 заяв та повідомлень  про кримінальні правопорушення та інші події. 5 фактів внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань, з них: 2  – фактів крадіжок; 1 –   смерть під час пожежі; 1 – виявлення опізнаного трупа;1- тілесні ушкодження. Притягнуто до адміністративної відповідальності 141  особу.

Віктор Іващук  – головний  лікар  Славутської ЦРЛ повідомив, що на стаціонарному лікуванні перебуває 250 хворих. Четверо  хворих знаходиться в реанімації. За тиждень швидка допомога здійснила  33 виїзди. За результатами виїздів екстреної медичної допомоги госпіталізовано  200  хворих, з них прооперовано 28. Одинадцятьом хворим надано допомогу у відділенні невідкладної допомоги.

Олег Гаврилюк – головний лікар Славутського КП ПМСД розповів , що 16 листопада взяв участь у всеукраїнській  нараді з питань реформування медицини, яка відбулася  за участі Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, представників МОЗ України та Нацслужби здоров’я. На нараді було презентовано  план трансформації медичної системи на 2019 рік. 

Ковальчук Юрій - начальник Славутської філії «Райавтодор» доповів, що тривають роботи по утриманню доріг в осінньо-зимовий період.

Володимир Яремчук  –  начальник  об’єднаної податкової інспекції ДФС у Хмельницькій області поінформував присутніх про наповнення  Державного  та місцевого  по м. Славута та Славутському  району бюджетів у листопаді 2018 року.

Сергій Пономарьов – директор  Славутської міськрайонної філії Хмельницького центру зайнятості  інформувала, що на обліку у центрі зайнятості перебуває 715 безробітних громадян, з них 333 (сільське населення).  588 осіб  отримують допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги складає – 2716  грн.

Решта служб та організацій працюють у звичному режимі.

 

Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Альбом: Проведено щотижневу робочу нараду
Web-адреса: slavuta-rda.gov.ua/news/id/3191 | Переглядів: 324Дата публікації: 13:51 03.12.2018